Na wniosek Zarządu Osiedla i Radnego Miejskiego Jerzego Stachurskiego złożony do Komisji Bezpieczeństwa Urzędu Miasta, zostały ustawione znaki ograniczające prędkość na drogach wjazdowych na osiedle od ulicy Głowackiego, Kościuszki i Rypińskiej. Znaki same w sobie nie stanowią o bezpieczeństwie ale przestrzeganie ich, jest naszym wspólnym celem, aby na osiedlowych drogach nie doszło do wypadku, szczególnie teraz, kiedy na osiedlu  pojawiły się dzieci i młodzież szczególnie na rowerach. Miejmy to na uwadze i zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Na terenie obiektu sportowego zostały zamontowane i pomalowane słupki do piłkochwytu od strony sąsiadów aby piłka nie wpadała do ogródka. W ubiegłym roku był z tym problem, stąd konieczność ich zamontowania.

Nieodpłatnie została wykonana i podarowana dodatkowa bramka wejściowa przez firmę Metal-Caro-Plast za co bardzo serdecznie zarządowi firmy dziękujemy. Zamontowana jest już na boiskach. Przeniesione zostało w inne miejsce boisko do siatkówki, a teren pomiędzy tym boiskiem a placem zabaw jest przygotowany pod nową inwestycję, która zostanie wykonana w maju i w czerwcu. Szczegóły na jej temat w późniejszym terminie.

Pod koniec marca na całym terenie zostały wysiane nawozy a obecnie trawa na obiekcie jest systematycznie koszona. Ze względu na młodą trawę i suszę jaka była do tej pory musimy jeszcze korzystać z boiska na Powstańców. Boisko do siatkówki jest dostępne. Program imprez na pozostałą część roku 2015 zostanie podany około 10 maja.