4 października 2015r. o godz. 15:00 przed Centrum Kultury  i Sztuki w Sierpcu odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa pn. EKO- JAZDA NA BYLE CZYM masa krytyczna. Organizatorami imprezy są: Starosta Sierpecki Jan Laskowski i Burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.

Podczas imprezy przeprowadzony będzie konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzany siłą mięśni - Konkurs EKO-JAZDA NA BYLE CZYM.

Regulamin konkursu EKO-JAZDA NA BYLE CZYM

Integralną częścią konkursu jest rekreacyjny przejazd uczestników stworzonymi pojazdami, napędzanymi siłą mięśni, przez miasto. Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: start - parking przy CKiSz, Piastowska, Traugutta, Konstytucji 3-go Maja, Jana Pawła II, Okulickiego, Narutowicza, Płocka, Świętokrzyska, meta – parking przy CKiSz.

Już teraz zachęcamy do budowania pojazdów Uśmiech

Więcej informacji udziela Zespół ds. Promocji i Komunikacji - 24 275-86-49

Eko-jazda na byle czym - konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzany siłą mięśni - dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 9.000,00 zł.