Autobus będzie kursował po pętli liczącej 10 km na trasie od ul. Targowej aż do Cmentarza Komunalnego.

Cena biletu na całej trasie - 1,50 zł.

Operator jest zobowiązany do respektowania ustawowych ulg. W związku z powyższym do bezpłatnych przejazdów są uprawnieni:

- posłowie i senatorowie RP,
- inwalidzi wojenni i wojskowi oraz ich opiekunowie - chodzi tylko o I grupę inwalidztwa,
- uczniowie realizujący obowiązek szkolny w szkołach specjalnych oraz ich opiekunowie w przejazdach z miejsca zamieszkania do szkoły,
- cywilne niewidome ofiary działań wojennych.

Z kolei do korzystania z 50% zniżki uprawnieni są:

- kombatanci lub osoby zajmujące się działalnością równorzędną z działalnością kombatancką oraz niektóre osoby będące ofiarami represji wojennych i okresu, powojennego,
- studenci, 
- słuchacze kolegiów nauczycielskich i nauczycielskich kolegiów języków obcych oraz kolegiów pracowników służb społecznych.

 

ROZKŁAD JAZDY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W SIERPCU

Obowiązujący od dnia 1 lutego 2022 r.

Autobus będzie kursował łącznie cztery razy w tygodniu – po dwa kursy w piątek o godz. 7:30 i o godzinie 9:30 (wyjazd z ul. Targowa) oraz po dwa kursy w sobotę:

 

Piątek

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz Komunalny (1 kurs):

Targowa: godz. 8:00

Piastowska: godz. 8:01

Dworzec PKP: godz. 8:03

Świętokrzyska: godz. 8:06

Paderewskiego: godz. 8:10

Mickiewicza: godz. 8:10

Wiosny Ludów: godz.8:11

Dworzec PKS: godz. 8:15

Parking Centrum (Gram Market): godz. 8:18

Plac Chopina: 8:21

Reymonta: godz. 8:23

Kilińskiego: godz.8:25

Kościuszki: godz. 8:28

Cmentarz komunalny: godz. 8:30

 

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 9:30

Kościuszki: godz. 9:32

Kilińskiego: godz. 9:35

Reymonta: godz. 9:38

Plac Chopina: 9:40

Narutowicza: godz. 9:43

Dworzec PKS: godz. 9:46

Wiosny Ludów: godz. 9:50

Mickiewicza: godz. 9:51

Paderewskiego: godz. 9:52

Świętokrzyska: godz. 9:55

Dworzec PKP: godz. 9:58

Piastowska: godz. 9:59

Targowa: godz. 10:00

 

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz Komunalny (2 kurs):

Targowa: godz. 10:00

Piastowska: godz. 10:01

Dworzec PKP: godz. 10:03

Świętokrzyska: godz. 10:06

Paderewskiego: godz. 10:09

Mickiewicza: godz. 10:11

Wiosny Ludów: godz. 10:11

Dworzec PKS: godz. 10:15

Parking Centrum (Gram Market): godz. 10:18

Plac Chopina: 10:21

Reymonta: godz. 10:23

Kilińskiego: godz. 10:25

Kościuszki: godz. 10:28

Cmentarz komunalny: godz.10:30

 

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 12:00

Kościuszki: godz. 12:02

Kilińskiego: godz. 12:05

Reymonta: godz. 12:08

Plac Chopina: godz. 12:10

Narutowicza: godz. 12:13

Dworzec PKS: godz. 12:16

Wiosny Ludów: godz. 12:20

Mickiewicza: godz. 12:21

Paderewskiego: godz. 12:22

Świętokrzyska: godz. 12:25

Dworzec PKP: godz. 12:28

Piastowska: godz. 12:29

Targowa: godz. 12:30

 

Sobota

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz Komunalny (1 kurs):

Targowa: godz. 10:00

Piastowska: godz. 10:01

Dworzec PKP: godz. 10:03

Świętokrzyska: godz. 10:06

Paderewskiego: godz. 10:09

Mickiewicza: godz. 10:11

Wiosny Ludów: godz. 10:11

Dworzec PKS: godz. 10:15

Parking Centrum (Gram Market): godz. 10:18

Plac Chopina: 10:21

Reymonta: godz. 10:23

Kilińskiego: godz. 10:25

Kościuszki: godz. 10:28

Cmentarz komunalny: godz.10:30

 

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 11:30

Kościuszki: godz.11:32

Kilińskiego: godz. 11:35

Reymonta: godz. 11:38

Plac Chopina: 11:40

Narutowicza: godz. 11:43

Dworzec PKS: godz. 11:46

Wiosny Ludów: godz. 11:50

Mickiewicza: godz. 11:51

Paderewskiego: godz. 11:52

Świętokrzyska: godz. 11:55

Dworzec PKP: godz. 11:58

Piastowska: godz. 11:59

Targowa: godz. 12:00

 

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz Komunalny (2 kurs):

Targowa: godz. 12:00

Piastowska: godz. 12:01

Dworzec PKP: godz. 12:03

Świętokrzyska: godz. 12:06

Paderewskiego: godz. 12:09

Mickiewicza: godz. 12:11

Wiosny Ludów: godz. 12:11

Dworzec PKS: godz. 12:15

Parking Centrum (Gram Market): godz. 12:18

Plac Chopina: 12:21

Reymonta: godz. 12:23

Kilińskiego: godz. 12:25

Kościuszki: godz. 12:28

Cmentarz komunalny: godz.12:30

 

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 13:30

Kościuszki: godz. 13:32

Kilińskiego: godz. 13:35

Reymonta: godz. 13:38

Plac Chopina: godz. 13:40

Narutowicza: godz. 14:43

Dworzec PKS: godz. 13:46

Wiosny Ludów: godz. 13:50

Mickiewicza: godz. 13:51

Paderewskiego: godz. 13:52

Świętokrzyska: godz. 13:55

Dworzec PKP: godz. 13:58

Piastowska: godz. 15:59

Targowa: godz. 14:00