Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu, 6 marca 2018r., zorganizował w Centrum Kultury i Sztuki  podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu „Cyfrowobezpieczni.pl”- Bezpieczna Szkoła Cyfrowa oraz rozstrzygnięcie powiatowego Konkursu „Zagrożenia w sieci”- VII edycja pod patronatem Burmistrza Miasta Sierpca Jarosława Perzyńskiego.

Do konkursu przestąpiły szkoły powiatu sierpeckiego: siódme klasy szkół podstawowych, gimnazja oraz szkoły średnie.

Jury w składzie: Jarosław Żmijewski-dyrektor CKiSz w Sierpcu, Jarosław Kulczyński- informatyk w CKiSz w Sierpcu, Małgorzata Opalska nauczyciel przedmiotów informatycznych oraz Aneta Kaczyńska – przewodniczący komisji konkursowej nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu wyłoniło najlepsze prace w trzech kategoriach.

Kategoria szkół podstawowych:

I Miejsce  - Patryk Skrobiński- Uczeń 7 klasy Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym;

II Miejsce - Aleksandra Juszczyk- Uczennica 7 klasy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sierpcu;

III Miejsce - Patrycja Rama i Aleksandra Kowalska- Uczennice 7 klasy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sierpcu.

WYRÓŻNIENIA

Roksana Musiałowska - Uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej im. Władysława St. Reymonta w Szczutowie;

Maja Strubczewska -  Uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie;

Adam Przybysz - Uczeń VII klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu;

Aleksandra Gębska - Uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu;

Magdalena Rogowicz - Uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku.

 

Kategoria szkół gimnazjalnych:

I miejsce - Natalia Tyszka - uczennica klasy IIIA Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Goleszynie z siedzibą w Susku;

II miejsce  - Hubert Słabkowski - uczeń klasy III Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku oraz Jakub Dołasiński uczeń klasy IIA Gimnazjum Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu;

III miejsce - Julia Zarecka - uczennica klasy IIID Publicznego Gimnazjum im. Edwarda Żółtowskiego w Mochowie oraz Agata Janiszewska uczennica klasy II Gimnazjum w Borkowie Kościelnym.

WYRÓŻNIENIA

Kinga Kwaśniewska -  uczennica klasy III A Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Goleszynie z siedzibą w Susku;

Kamila Kwaśniewska -  uczennica klasy II B Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Goleszynie z siedzibą w Susku;

Anna Krajewska -  uczennica Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie;

Natalia Misztal - uczennica klasy II B Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu.

 

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce - Krzysztof Kłobukowski - uczeń klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu;

II miejsce -  Milena Gołębiewska - uczennica klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej i Michał Perek uczeń klasy IV Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu.

WYRÓŻNIENIA

Jakub Kościelski - ucznia klasy I Technikum Spedycyjnego Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu;

Anna Maciejewska -  uczennicy klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu;

Monika Tyburska -  uczennicy klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu.

 

Komisja Konkursowa przyznała atrakcyjne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Sierpc.

 

Organizatorzy konkursu:

Aneta Kaczyńska
Maria Studzińska
Lilla Olejniczak

 

28537783_10211513194174126_857671808_n.jpg28721539_10211513187373956_995819628_n.jpg28740853_10211513186493934_63317827_n.jpg28829319_10211513199094249_1160365249_n.jpg28829537_10211513185533910_1411961731_n.jpg28832451_10211513187093949_1754009470_n.jpgDSC_0550.jpgDSC_0561.jpgDSC_0589.jpgDSC_0604.jpgDSC_0606.jpgDSC_0616.jpgDSC_0618.jpgDSC_0624.jpgDSC_0631.jpgDSC_0635.jpgDSC_0637.jpgDSC_0655.jpgDSC_0661.jpgDSC_0680.jpg