Dnia 22 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu odbył się XV Powiatowy Konkurs ,, As Ortografii”. Wzięło w nim udział 29 uczniów z 12 szkół powiatu sierpeckiego.

Po sprawdzeniu prac uczniów uczestniczących w konkursie komisja złożona z nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce i tytuł ,, Asa Ortografii” otrzymała Zofia Kaczorowska – Szkoła Podstawowa w Gozdowie

II miejsce – Radosław Piotrowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
                    Karolina Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Mochowie

III miejsce – Adam Karwowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
                     Miłosz Wojciechowski – Szkoła Podstawowa w Łukomiu

Wyróżnienia otrzymali:

Maria Kędzierska – SP nr 3 w Sierpcu

Maja Lorenc – SP w Lelicach

Maja Nagiewicz – SP w Bożewie

Jakub Pesta – SP nr 3 w Sierpcu.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością zasad ortograficznych. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy dyplomy za udział w konkursie.
Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

Organizatorzy konkursu:
Chyżyńska Ewa
Żuławnik Anna

1.JPGIMG_0512.JPGIMG_0513.JPGIMG_0514.JPGIMG_0515.JPGIMG_0519.JPGIMG_0520.JPGIMG_0521.JPGIMG_0529.JPGIMG_0534.JPGIMG_0540.JPG