Gmina Miasto Sierpc zaprasza przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji oraz  organizacji pozarządowych z terenu powiatu sierpeckiego, na spotkanie informujące o możliwościach pozyskania środków finansowych z budżetu Województwa Mazowieckiego na rok 2018 dla osób niepełnosprawnych.

Informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji przybliży Pan Michał Bury - pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego do spraw Osób Niepełnosprawnych, jednocześnie pracownik Mazowieckiego Centrum Pomocy Społecznej w Warszawie.

W trakcie spotkania zostaną omówione możliwości pozyskania środków finansowych oraz sposób poprawnego wypełnienia wniosku o dofinansowanie.

Spotkanie odbędzie się dnia 27 kwietnia 2018 roku, o godzinie 11.00, w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, ul. Piastowska 39.