24 września br., w Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, odbyła się uroczystość wręczenia symbolicznych czeków na dofinansowanie realizacji zadań drogowych w ramach programu Fundusz Dróg Samorządowych.

Z rąk Wicewojewody Mazowieckiego Pana Artura Standowicza, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński odebrał czek opiewający na kwotę 1200285,00zł z przeznaczeniem na budowę ul. Piłsudskiego. 👏👏
Czek, który otrzymało Starostwo Powiatowe w Sierpcu, posłuży w realizacji ulicy Konstytucji 3 Maja.
W tej budowie Miasto Sierpc partycypuje w kosztach, wspierając inwestycję kwotą 820 000zł z budżetu miasta. Dziękujemy Panu Staroście Mariuszowi Turalskiemu oraz Wicestaroście Jarosławowi Ocickiemu za wymierne wsparcie Miasta podczas naboru.

DSC_0120.JPGDSC_0124.JPGDSC_0153.JPG