W dniu 16 października rozpoczęły się ostatnie prace na ul. Płockiej. Jest to najtrudniejszy etap kończący tę inwestycję. Największe utrudnienia będą w rejonie skrzyżowania przy poczcie.
Prawdopodobnie ruch zostanie wznowiony tydzień wcześniej niż zakładano, jedna będzie zależało to uwzględnione od warunków pogodowych.
Zwracamy się z ogromną prośbą o niewchodzenie na świeżo wylany asfalt i nieutrudnianie pracy drogowcom.
Trwa także budowa chodników przy ulicy Kochanowskiego oraz ulicy Benedyktyńskiej.
Cały czas jest także prowadzona modernizacja ul. Konstytucji 3 Maja, która realizowana jest przez Starostwo Powiatowe przy wsparciu finansowym Wojewody oraz Miasta.